Oblečkypropsy.eu

Oblečky a pláštěňky pro psy

Výběr pravého oblečku

Hlavní a nejdůležitější vlastností oblečku při jeho výběru musí být správný střih. Obleček nesmí pejska nikde škrtit, musí mu dodávat dostatečnou volnost pro pohyb. Z tohoto důvodu je ideální vždy kupovat obleček na míru, popřípadě vybrat správnou velikost. V našem eshopu nabízíme velikosti pro malé ale i velké psy.

V případě, že budete kupovat pro pejska první obleček, vyberte si typ bez nohaviček, popřípadě bez kapuci. Pejsek si bude chvíli zvykat a pro pejska i majitele je lepší, postupovat v několika krocích. Nebojte se proto zakoupit první model a po naučení pejska s ním, dokupte druhý model s nohavičkami. Ušetříte tak mnoho trápení nejen pejskovi, ale i sobě. V našem eshopu najdete oba druhy modelů, včetně oblečků pro psy do různých situací, vesty, svetry či nepřízeň počasí.

Při výběru je důležitý také zvolený materiál, na který klademe velký důraz. Každý materiál je prodyšný, zároveň však musí udržovat teplo. Nepromokavé materiály, ze kterých jsou vyráběny psí pláštěnky, využívejte jen při nepřízni počasí. Zároveň je třeba upozornit, že při nepřízni počasí může mít bavlněný materiál opačný efekt a psa při nepřízni počasí ještě více ochlazovat. Nedoporučujeme proto nákup jen jednoho univerzálního výrobku, který budete využívat za každé situace a každého počasí. Vždy proto zvažte, pro jaké situace obleček chcete a v jakém ročním období ho budete využívat.

Pokud i přesto si nebudete vědět rady s výběrem oblečku, nebojte se nás kontaktovat. Kolektiv eshopu uHafika Vám rád pomůže s ideálním výběrem psího oblečku pro Vašeho pejska.