Oblečkypropsy.eu

Oblečky a pláštěňky pro psy

Proč mít obleček pro psy?

Pokud si říkáte, proč mít obleček pro psy a proč v něm „trápit“ svého miláčka, odpovím Vám několika důvody v následujících řádcích.

Nejvýznamnějším důvod proč oblékat svého psa do oblečku je zima. Pokud máte malého pejska, krátkosrstého či dokonce naháče, je v zimě obleček řešením před hrozícím nastydnutím. U drobných psů je psí obleček prakticky nutností a delší procházku si bez něho většina drobných psů nedokáže představit. Podobný problém mohou řešit často i majitelé velkých, starých psů, kteří se již nedokážou pořádně zahřát. Pejsek se díky zimnímu oblečku nebude z procházky těšit zpět domů, ale bude díky dovádět ve sněhu.

Navíc je třeba podotknout, že dnešní oblečky mají i velmi dobrý estetický dojem a dokážou zvýraznit krásu Vašeho pejska. To je i jedním z důvodů, proč mnozí majitelé oblékají svého miláčka do psího oblečku nejen v zimě, kdy je to potřeba ze zdravotních důvodů, ale i v létě. Díky stále rostoucímu zájmu o oblečky je možné zakoupit i letní modely ze špičkového materiálu, který udělají radost nejen páníčkovi, ale i samotnému psovi.

Navíc dnes nejsou oblečky nepříjemností, kterou by pejsek odmítal. Lépe volené střihy, kvalitnější materiál a rychlé zapínání dělají z oblečku věc, kterou i samotný pes vezme za svou. Doby, kdy se pes snažil ze sebe obleček svléknout jsou dávno pryč. Vždy však zůstává rozhodnutí jen na vás, jestli psí obleček přijmete, či ho budete i nadále odmítat. Pamatujte však vždy na zdraví svého psa, kterému obleček zajisté pomůže nejen proti zimě.