Oblečkypropsy.eu

Oblečky a pláštěňky pro psy

Pláštěnky

Také se Vám nejednou stalo, že jste chtěli se čtyřnohým miláčkem vyrazit na procházku, ale venku poprchávalo či padal sníh? Odradila Vás představa, že jemný romantický deštík zanechá na Vašem psovi známky a ihned po příchodu ho budete muset umývat? Zkrátili jste pak venčení na půl minuty, kdy pejsek pouze vykonal potřebu? Všemu může být nadobro konec při pořízení jednoduché psí pláštěnky.

Díky dlouhodobému vývoji a neustálém zlepšování nepromokavých technologií nabízíme pro Vaše pejsky špičkové řešení přicházející s tímto ochranným psím oblečkem, který ocení nejen majitel ale i pes. Pláštěnky pro psy u nás zakoupíte v několika střizích, které vyhovují prakticky každému psovi libovolné velikosti. Ochranné oblečky pouze pro menší psi jsou již minulostí, neboť u nás naleznete výběr z mnoha velikostí. Navíc díky několika způsobům zapínání, ať už na klasický či suchý zip, si můžete vybrat z několika druhů pláštěnek dle Vašich požadavků. Zapínání je velice jednoduché a povětšinou je možné pejska obléci během několika vteřin. Vysoce kvalitní materiál, perfektní střih a příznivá cena však není jedinou podmínkou, kterou na výrobky klademe, ale psí pláštěnka musí splňovat i vysoké požadavky co se týče vzhledu. Pěkný motiv lahodící oku, příjemná barva a příznivá cena pro Vaši peněženku je dnes samozřejmostí, kterou můžete očekávat od každého oblečku zakoupeného u
nás v obchodě. Hoďte proto všechny své starosti s venčením při nepřízni počasí za hlavu a s pláštěnkami z našeho eshopu udělejte ze svého psa milovníka deště, který bude venku dovádět za každého počasí.