Oblečkypropsy.eu

Oblečky a pláštěňky pro psy

Obleček 365 dní v roce

шины

Pokud hledáte univerzální obleček na celý rok, neporadím Vám. Bohužel každé roční období klade jiné požadavky na materiál, ze kterého se psí obleček vyrábí. Na podzim se nejvíce hodí psí pláštěnka, která ochrání pejska před  romoknutím či profouknutím a páníčka od zaneřáděného bytu. Materiál pláštěnek, který můžete v našem eshopu zakoupit, splňuje všechny požadavky náročných páníčků ohledně
ochrany před deštěm, větrem a prodyšností, aby se Váš miláček v nepřízni počasí nezapařil.

V zimě naopak doporučujeme využití zimních bundiček, kombinéz popřípadě svetrů, které psovi dodají nejen luxusní vzhled, ale také důležité teplo. V mrazivém počasí totiž může malý pejsek popřípadě starý velký pes jednoduše promrznout a následně dlouho stonat.

V létě povětšinou není psí obleček potřebný. Využití však nalezneme například u naháčů, které je potřeba ochraňovat před slunečním záření. Letní psí obleček není sice nutností, ale v případě některých ras je ideální ochranou, případně doplňkem k ochrannému krému. V létě je potřeba využívat prodyšného materiálu, aby pejsek netrpěl přílišným horkem. Vždy proto využívejte obleček dle návodu, který Vám při objednávce dodáme. Není vhodné v létě využívat svetříky, popřípadě lehká prodyšná trička za deštivého počasí.

V internetových obchodech naleznete psí oblečky do každého ročního období a nemusíte se obávat, že by Váš miláček v oblečení jakkoliv trpěl. Pokud si i přesto nebudete s výběrem vědět rady, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme k radosti Vašeho pejska, který si to dozajista zaslouží.